Od 20 lat dostarczamy usługi dla biznesu

Dostawca usługteleinformatycznych

Operator Telekomunikacyjny

Zarządzanie infrastrukturą

Partner Technologiczny

Intelligent Technologies S.A.

Doświadczenie zdobywamy już 20 lat, a rynek telekomunikacyjny nie ma dla Nas tajemnic. Rozwijamy się nieustannie tak, aby być na bieżąco w czasach błyskawicznie powstających nowoczesnych technologii. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom oraz oczekiwaniom zmieniającego się rynku.

Naszym przepisem na sukces są nietuzinkowi LUDZIE i ich wiedza, doświadczenie, umiejętności, styl pracy, energia, którą wnoszą. Dzięki temu, że posiadamy najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów, możemy tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do Twojej firmy.

Odpowiedzialny biznes

Nie samą pracą żyje człowiek i nie samym przychodem żyje biznes, a najlepszą inwestycją jest inwestycja w rozwój dzieci i młodzieży. Będąc w zgodzie z naszą wizją powołaliśmy Fundację Intelligent Technologies, która prowadzi projekty edukacyjne oraz dba o bezpieczną i mądrą przyszłość dzieci w wirtualnym świecie. Fundacja stworzyła aplikację Im2be, której celem jest wspieranie rodzin w nauce obowiązkowości i organizacji czasu dzieci.
Zapraszamy na stronę oraz fanpage na Facebooku, gdzie możecie śledzić aktywność Fundacji.

Dowiedz się więcej

Ludzie

Nasze zespoły to pracownicy o najwyższych kompetencjach w swojej dziedzinie. Ich wiedza i doświadczenie zagwarantują Ci zadowolenie z obsługi na każdym etapie procesu – od sprzedaży, po wdrożenia i utrzymanie usługi.

Adam Wdowiak
Prezes Zarządu

Gregory Geris
Członek Zarządu

Bartosz Kalita
Członek Zarządu

Zygmunt Hryniewicz
Dyrektor ds. Sprzedaży

Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.

Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja firma, jesteśmy gotowi do współpracy.

19 007

Skontaktuj się

Jesteśmy sześciokrotnym zdobywcą prestiżowej nagrody: