IP TV - oglądasz co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz.

IP TV Mini HD


Sprawdź

IP TV Max HD


Sprawdź

IP TV Max Super HD


Sprawdź

Zobacz wszystkie dostępne kanały


Sprawdź

Co to jest IP TV?

IP TV to interaktywna telewizja, która opiera się na swoistym rodzaju komunikacji między nadawcą a abonentem. Jest to możliwe dzięki powstaniu aż trzech kanałów przesyłania informacji. Jedyne czego potrzeba do skorzystania z usługi, to szybki internet.

Nowoczesne dekodery

Trzy dedykowane modele dekoderów, które zostały wdrożone do współpracy z naszą platformą – MAG 250/255, Arris 1113 HD, Arris 2853 HD – wyposażone w autorskie oprogramowanie SGT, gwarantują bezproblemową pracę na lata oraz elastyczność w dostosowywaniu się do wymagań naszych Klientów.

Co wyróżnia IP TV?

Multiroom

Umożliwia odbiór telewizji cyfrowej jednocześnie na dwóch lub większej liczbie telewizorów. Usługa nie powoduje żadnych zmian w jakości odbieranego sygnału oraz liczbie programów. Na każdym dekoderze masz dokładnie ten sam, wybrany przez siebie pakiet telewizji cyfrowej.

VOD

Dzięki usłudze wideo na życzenie możesz obejrzeć, co tylko chcesz i kiedy chcesz – hity kinowe, dokumenty, koncerty czy najlepsze seriale – niezależnie od aktualnie emitowanej ramówki wybranego przez Ciebie kanału.

Jambox Online

To możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora.

Zamawianie z pilota

Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.

Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.

Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja firma, jesteśmy gotowi do współpracy.

+48 22 379 88 88

Skontaktuj się