IntegracjaSystemów Audiowizualnych

Pakiet rozwiązań multimedialnych dla inteligentnego biura.

Systemy projekcyjne

Systemy wideokonferencyjne

Systemy bezpieczeństwa

Digital Signage

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Spotkania i prezentacje to nierozłączny element funkcjonowania każdej firmy, instytucji czy organizacji. W środowisku, w którym oczekuje się więcej i szybciej, zintegrowane systemy audiowizualne w salach konferencyjnych, wykładowych czy wnętrzach multimedialnych są odpowiedzią na współczesne potrzeby i cele.

Systemy Projekcyjne

Systemy projekcyjne, które oferujemy dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Składają się na nie zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i najnowszej technologii ekrany dotykowe z wbudowanym systemem operacyjnym. Łatwo i szybko przeprowadzisz spotkanie biznesowe, wykład lub konferencję.

Systemy Wiedeokonferencyjne

Komunikacja jest niezbędnym elementem przy każdym projekcie biznesowym.  Nasi partnerzy biznesowi często są daleko lub nie zawsze chcą tracić czas na dojazdy. Dobrej jakości system wideokonferencyjny rozwiąże nie jeden problem i doprowadzi do zakończenia transakcji sukcesem dla obu stron. My wiemy, jak zbudować tak efektywny system. Dodatkowo oferujemy pełną integrację ze Skype for Business.

Systemy Nagłośnienia

Nowoczesna sala konferencyjna, wykładowa, pokój spotkań biznesowych, sala szkoleniowa nie obędzie się w dzisiejszym świecie bez efektów dźwiękowych. Systemy, które oferujemy wyposażone są w odpowiedniej jakości sprzęt wraz z intuicyjnym sterowaniem.

Systemy Dyskusyjne

Narada, spotkanie panelowe, grupa dyskusyjna i każdy chce mówić w jednym momencie – teraz to już przeszłość. Zamontowanie narzędzia umożliwiającego priorytetyzowanie rozmówców czy ustawianie ich w kolejce przez moderatora, pozwoli każdemu przedstawić swój punkt widzenia, a dzięki mikrofonom przy każdym stanowisku, być wystarczająco słyszalnym.

Dlaczego warto skorzystać z naszych rozwiązań?

Prestiż

Wygoda

Profesjonalizm

Atrakcyjność prezentacji

Efektywność spotkań

Pomożemy podjąć Ci właściwą decyzję.

Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja firma, jesteśmy gotowi do współpracy.

+48 22 379 88 88

Skontaktuj się