Jesteśmy na rynku już ponad 18 lat. Rynek telekomunikacyjny nie ma dla Nas tajemnic. Rozwijamy się nieustannie tak, aby być na bieżąco w czasach błyskawicznie powstających nowoczesnych technologii i ciągłych zmian na rynku, dopasowując nasze usługi oraz produkty do nowych wymagań Klientów.

Naszym przepisem na sukces są nietuzinkowi LUDZIE i ich wiedza, doświadczenie, umiejętności, styl pracy oraz energia, którą wnoszą.

Dołącz do Zespołu najlepszych ekspertów w dziedzinie telekomunikacji – buduj z nami rozwiązania oparte na nowoczesnej technologii.

Obecnie poszukujemy kandydatów do udziału w wyjątkowym programie „Office of the Future”. Cel programu to rzetelne przygotowanie do wykonywania zadań w naszym Dziale Sprzedaży osób, które pierwszy raz podejmują zatrudnienie lub są na początku swojej kariery zawodowej.

Nasz zespół będzie służył Ci pomocą w realizowanych przez Ciebie zadaniach przez cały czas trwania zatrudnienia. Przez samodzielne wykonywanie zadań, zdobędziesz cenne kompetencje i poznasz specyfikę działań w dziale Sprzedaży.

Office of the Future Representative

 W DZIALE SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy

Jakie bedą Twoja zadania:

  • Wsparcie Działu Sprzedaży
  • Prowadzenie analizy rynku, baz danych, konkurencji produktowej oraz trendów w branży
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, prowadzenie wstępnej analizy potrzeb
  • Wsparcie Zespołu w przygotowaniach do spotkań z potencjalnymi klientami, warsztatów, prezentacji
  • Przygotowywanie i dostarczanie ofert wstępnych zgodnie z wytycznymi
  • Przygotowywanie bieżących raportów dotyczących procesów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności (40 godzin/tydzień)
  • Gotowości do wyjazdów i wykonywania zadań poza biurem
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, uważnego słuchania, otwartości na kontakt z nowo poznanymi osobami
  • Samodzielnego myślenia, podejmowania decyzji oraz pewności siebie
  • Umiejętności współpracy w zespole, czyli otwartości, konstruktywnego stylu rozwiązywania problemów, tolerancji i kultury osobistej
  • Mile widziane będą: prawo jazdy kat. B, doświadczenie związane z obsługą klienta

Oferujemy:

    • umowę zlecenie na minimum 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
    • program szkoleniowy dotyczący sprzedaży technologii i usług informatycznych
    • wsparcie i opiekę mentorską, aby jak najefektywniej zdobywać wiedzę i skutecznie wykonywać zadania
    • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
    • środowisko, w którym, będziesz mógł/mogła używać i rozwijać j. angielski

BENEFITY

  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  •  prywatna opieka medyczna
  •  ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • inicjatywy dobroczynne
  • służbowy laptop, telefon, samochód
  • Dobra kawa i pozytywna energia

    Wgraj CV

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Intelligent Technologies S.A. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy (Spółka) moich danych osobowych zawartych w załączonej aplikacji oraz dalszej korespondencji zainicjowanej jej przesłaniem. Zgody udzielam w celu umożliwienia Spółce przeprowadzenia procesu rekrutacji z uwzględnieniem mojej kandydatury na konkretne, wskazane w ofercie pracy stanowisko.
    Klauzula informacyjna
    Przyjmuję do wiadomości, że : - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe… Więcej

    Przyjmuję do wiadomości, że :
    - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe, przekazane przeze mnie w zakresie wskazanym w załączonej aplikacji, wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wskazane w ofercie pracy stanowisko;
    - administratorem moich danych osobowych jest Intelligent Technologies S.A. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy; kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Spółce: odo@itsa.pl
    - dane będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), „RODO”.
    - przysługuje mi prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe wyłącznie przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ofercie pracy stanowisko; z chwilą wyłonienia kandydata i zakończenia procesu rekrutacji moje dane osobowe zostaną przez Spółka usunięte; aplikacje nie zawierające dołączonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o niniejszej treści będą przez Spółkę usuwane;
    - przysługuje mi prawo żądania wglądu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia danych;
    - przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    - moje dane osobowe nie są przez Spółkę wykorzystywane do profilowania, ani innego podejmowania decyzji
    w sposób zautomatyzowany

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że wszystkie aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, przyjmuję również do wiadomości, że aplikacje zawierające dane nie wymagane w procesie rekrutacyjnym i nie związane z wymaganiami na stanowisko w tym wrażliwe, będą usuwane i nie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.