Oferta 100 na 100 za 100

Łącze zapasowe dla Twojej firmy – u nas zapłacisz za nie tylko, jeżeli będziesz z niego korzystał.

ŁĄCZE NA WSZELKI WYPADEK.
KOSZTY PO NASZEJ STRONIE. 

W usłudze łącza zapasowego otrzymasz od nas: 

 • Symetryczne łącze dostępowe do internetu o przepustowości 100/100 Mbps. 
 • 1 stały publiczny adres IP. 
 • Umowa na okres 12 miesięcy. 
 • Światłowód doprowadzony do Twojego biura. 
 • Gwarantowane SLA na poziomie 99,6%. 
 • Możliwość skorzystania z innych usług oferowanych przez Intelligent Technologies S.A. przy wykorzystaniu tego samego łącza.
 • Brak ukrytych opłat – Ty zamawiasz – My dostarczamy. Całość inwestycji doprowadzenia łącza do Twojego biura ponosi nasza firma. 

A teraz Twoja kolej –  to jest proste! 

Po Twojej stronie pozostaje tylko podłączenie swojego routera i możesz korzystać z naszego łącza, po telefonicznym zleceniu jego uruchomienia na dowolny okres. 

Koszt usługi – 100 PLN/dzień tylko w przypadku kiedy z niego korzystasz. 


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu kontaktowym przez Intelligent Technologies S.A. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy, w celu obsługi zapytań.
  Klauzula informacyjna
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Intelligent Technologies S.A. z siedzibą w Sękocinie Nowym… Więcej
  ×

  Klauzula informacyjna

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Intelligent Technologies S.A. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy.
  Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), „RODO”.
  Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się w sprawach ochrony swoich danych osobowych przez formularz kontaktowy na stronie www.intelligenttechnologies.pl lub pod e-mailem odo@itsa.pl lub pisemnie na adres naszej siedziby.
  Masz prawo żądać od administratora realizacji praw przysługujących Ci zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym prawa dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia, prawa do ograniczenia przetwarzania danych a także prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W oparciu o Twoje dane osobowe administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania, Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji celu ich przetwarzania.
  Zgodę można w każdej chwili wycofać, poprawić lub zmienić. Wycofanie zgody nie będzie miało skutków w stosunku do danych przetwarzanych przed jej wycofaniem.